Producent siatki ogrodzeniowej i materiałów do pakowania Golub-Dobrzyń, Rypin, Brodnica, Lipno

Zadzwoń do nas
785 182 282 telefon

Siatka do owijania palet

Siatka do owijania palet

Oferowana przez nas siatka do owijania palet zapewnia maksymalną stabilność i wentylację zabezpieczanego ładunku, likwidując jednocześnie zjawisko kondensacji i zwiększając rzeczywistą ochronę produktu. To optymalne i ekonomiczne rozwiązanie w kwestii zabezpieczania ładunków. Siatka tego typu wykorzystywana jest przede wszystkim przy owijaniu palet i zabezpieczaniu znajdującego się na nich towaru. 

Siatka do owijania palet z powodzeniem stosowana jest także w rolnictwie np. przy zabezpieczaniu pól uprawnych. Nasza siatka zapewnia stabilne utrzymanie ładunku na paletach, zachowując jednocześnie dobrą widoczność transportowanego towaru. Podstawową zaletą siatki do owijania palet jest to, że zapewnia „oddychanie ładunku” w trakcie transportowania i przechowywania produktów takich jak warzywa, owoce, grzyby, jajka, cegły, jajka, drewno, wyroby mleczarskie i wszystkie inne wyroby, które powinny mieć zapewniany stały dostęp powietrza do zachowania naturalnej świeżości. Oferowana przez nas siatka wyróżnia się dużą wytrzymałością, odpornością na przerwanie, ponadto jest odporna na działanie szkodliwych promieni UV. Porównując kilka siatek różnych producentów, z pewnością zauważycie Państwo lepszą jakość właśnie naszej siatki, gorąco zachęcamy do przeprowadzanie takiego testu. Parametry takie jak szerokość, długość, czy też gramatura, są każdorazowo indywidualnie dopasowywane do oczekiwań Klienta. 

Siatka do owijania palet może być stosowana zarówno w automatycznych systemach paletyzacji, jak i przy ręcznym zabezpieczaniu towaru na palecie. Zawsze proponujemy najlepsze rozwiązania, nie wciskamy produktów, które nie są potrzebne Klientowi w danym przypadku. Skontaktuj się z nami, a dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb, nie tylko w kwestii wyboru siatki do owijarek, ale również przy wyborze innych produktów, oferujemy atrakcyjne ceny jako.

Parametry produktu

Gramatura 36 g
Rozciągliwość standardowa i 20-procentowa
Zastosowanie Na zwoje maszynowe i ręczne

Zdjęcia poglądowe

Skontaktuj się z nami!

Informacje o firmie

Benmar Mariusz Szefler
Białkowo 39A
87-400 Golub-Dobrzyń
NIP: 878 155 56 64

Dane kontaktowe

telefon 785 182 282

email biurobenmar@interia.pl

Sprzedaż artykułów biurowych w punkcie

Sklep
ul. H. Sienkiewicza 3
87-400 Golub-Dobrzyń
tel. 731 731 202
Zadzwoń Napisz